Buz Epilasyon İstanbul’da Nerelerde Var

Buz Epilasyon İstanbul’da Nerelerde Var

Buz Epilasyon İstanbul’da Nerelerde Var

Yeni nesil epilasyon olarak yaşamımıza giren buz epilasyon günümüzde pek çok merkezde yapılmaktadır. Çünkü buz epilasyon acısız ve ağrısız epilasyon olarak bilinir. Teknolojik olanaklarla uygulanan bu epilasyon aynı zamanda diğerlerinden daha kısa süreden tamamlanır. Kıyaslama yapmak gerekirse epilasyon süresinin yarı yarıya azalmasını sağlar. Buz epilasyon İstanbulda nerelerde var, bunu merak ediyorsanız kısa bir araştırmadan sonra buz epilasyon yapan merkezlere ulaşabilirsiniz. İyi bir değerlendirme sonucunda en doğru epilasyon merkezini tercih edeceğinize inanıyoruz.

Buz epilasyon İstanbulda nerelerde var, nasıl bulurum

İstanbul bir metropol olduğu için aradığınız her şeyi bulmanızda mümkün. Her alanda yaygınlaşan uygulamalara daha kolay ulaşabilirsiniz. Epilasyon alanında da kullanılan yenilikleri yakından takip etme olanağına sahip olabilirsiniz. 810 bm dalga boyundaki diode teknolojisiyle çalışan buz epilasyon yöntemi 2009 yılından itibaren yaşamımıza girmiştir. Bu yöntemin acısız olması, daha hızlı olması ve ciltteki kızarıklık, yanma gibi etkilerinin daha az olması nedeniyle giderek yaygınlaşmıştır. Bu nedenle buz epilasyon İstanbulda nerelerde var, bunu bulmak pekte zor olmaz. Epilasyon alanındaki teknolojik yeniliklerin ilk adresi genellikle İstanbul olur. Bu nedenle buz epilasyon yapan bir merkezi bulmakta zorlanmayacaksınız.

Epilasyona yeni bir soluk getiren buz epilasyon yöntemi sayesinde hemen herkese epilasyon yapma olanağı sunulmuştur. Ayrıca önceden sadece kış aylarında yapılan epilasyonu yazın da yaptırabilme olanağına sahip oluyorsunuz. Cildin bronzlaşmış olması epilasyona engel teşkil etmiyor. Açık tenlilerde de koyu tenlilerde de aynı başarı elde edilebiliyor. Özellikle kızıl renkli ciltlerde ve kızıl renkli tüylerde bu yöntemin başarısı fazladır.

Buz epilasyon yönteminde başlığın ayarlanabilir olması, geniş olması nedeniyle hem daha geniş alanlara etki etmesi, hem de küçük bölgelere de epilasyon yapılabilmesine olanak veriyor. Bu etken epilasyon süresini kısalttığı gibi, epilasyon yapılması gereken küçük alanlarda da başarılı bir netice veriyor. Özellikle burun içindeki kılların, kulak içindekilerin ve yüzdeki kaş aralarındaki tüylerin alınmasında buz epilasyon başarısı yüksektir.

Buz epilasyon seansları oldukça kısa süren, acısız tamamlanan bir süreçtir. Bu teknolojiyle masaj rahatlığında epilasyon yaptırma olanağına kavuşuyorsunuz. Sık atışlarla kıl köklerinin tahrip olmasını sağlayan başlık aynı zamanda soğutucu etki göstererek, acı duyulmasına engel oluyor. Bu etkenler buz epilasyon yönteminin yaygınlaşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Buz epilasyon İstanbulda nerelerde var, diye araştırma yaparsanız tüketicilere hitap eden pek çok epilasyon merkezi bulabilirsiniz. Hemen her semtte buz epilasyon yapan bir merkez bulabilirsiniz. Önemli olan başarılı bir şekilde buz epilasyon yapan merkezi bulmaktadır.

Buz epilasyon ne kadar sürer?

Daha önceki epilasyon yöntemlerine nazaran epilasyon süresini oldukça kısaltan buz epilasyon sayesinde komple vücut tüylerinden 35 dakika gibi kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Buz epilasyon teknolojisinde kullanılan büyük başlıklarla büyük alanlarda epilasyon yapılabiliyor. Buda epilasyon süresini kısaltan en önemli etkenler arasında. Bu yüzden epilasyon yaptıranların seans sayıları da neredeyse yarı yarıya azalmış oluyor. Vücuttaki kılların yoğunluğuna, kılların özelliğine bağlı olarak ortalama 5-6 seans içinde buz epilasyon uygulaması yapılmış oluyor. Seanslar belirli aralıklarla yapıldığı için, kişiler içinde sorun haline gelmiyor.

Buz epilasyon İstanbulda nerelerde var, diye araştırma yapıyorsanız mutlaka epilasyon merkezinin bu alandaki başarılarını da dikkate almalısınız. Bu uygulamanın ödediğiniz fiyata değeceğini göreceksiniz. Hızlı bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulmuş olacaksınız.  Epilasyon merkezlerinde bu alanda uzman kişilerin olması, buz epilasyon uygulamasında tecrübeli olması gerekir. Bütün bu unsurlar tamamlandığında, acısız ve zahmetsiz bir şekilde tüy sorunundan  kurtulabilirsiniz.

Paylaş: