Hollywood Cilt Bakımı

Hollywood Cilt Bakımı

 

Hollywood Cilt Bakımı

Cildin sağlıklı ve güzel görünmesi için beslenmesine, nemlendirilmesine ve bakımlarının düzenli yapılmasına dikkat edilmelidir. Hollywood Cilt Bakımı günümüzde cilt yenileme sistemi olarak yaşamımıza girmiş ve cildin ihtiyacı olan bakımları tek aşamada yapmamızı sağlayan kombine bakım işlemidir. Bu sayede parlak görünen, ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Hollywood Cilt Bakımı yüz ve boyun bölgesi, dekolte bölgesi ağırlıkta olmak üzere cildin derinlemesine bakım ihtiyacını karşılayan, beslenmesini ve nemlenmesini sağlayan, ciltteki ölü hücrelerin uzaklaşmasına etki eden işlemleri kapsar. Cilt yenileme, akne ve leke bakımında istenen sonuçların alınmasını sağlayan yeni bir teknolojidir. FDA onaylı olan cilt bakım cihazı ile yapılan Hollywood Cilt Bakımı hızlı ve güvenli cilt yenileme olanağı sağlamaktadır. Cilde hasar vermeyen vortax teknolojisi ile cildin daha kolay iyileşmesini sağlar. Günümüzde pek çok cilt bakım merkezinde bu bakım işlemi yapılmaktadır.

Hollywood Cilt Bakımı Kaç Aşamalıdır

Hollywood Cilt Bakımı cildin temizlenmesini, nemlendirilmesini, yenilenmesini ve antioksidan korumasını sağlar. Bu şekilde cildin ihtiyaç duyduğu dört bakım tek aşamada yapılmış olur.

Hollywood Cilt Bakımı ile klasik cilt bakımı farklı uygulamalardır.  Bu uygulamada cilde buhar verilerek gözeneklerin sıkılması gibi bir işlem yapılmamaktadır. Bu yüzden uygulama sonrasında ciltte kızarıklık gibi gözle görünen tepkimeler oluşmaz.

Hollywood Cilt Bakımı vortax adı verilen bir teknolojiye sahip olan başlıkla uygulanır. Başlık sayesinde cilde basınçlı püskürtme işlemi yapılır. Bu şekilde ciltte derinlemesine temizlik sağlanır. Ciltteki siyah noktalar, ölü hücreler ve yağ tabakası temizlenir.

Cilt yüzeyinde mikro soyma işlemi yapıldığından gözeneklerin tıkalı olanları açılır. Gözenekler açıldığında hyalüronik asit, antioksidan ve peptid içeriği olan solüsyon verilir. Bu şekilde cilt nemlendirilir ve beslenir.

Ciltteki lekeler ve ince kırışıklıklar için de özel serumlar ile Led terapi sistemlerinden faydalanılır. Led terapide akneye neden olan bakteriler mavi ışık sayesinde yok edilerek, temizlenir. Kırmızı ışık ise ince kırışıklıklarda elastin ve kolajen lifleri uyararak cildin sıkılaşmasını sağlar.

Hollywood Cilt Bakımı Cilde Faydaları

Hollywood Cilt Bakımı zaman içinde yıpranan cildin formunu yeniden kazanması, kaybettiği nemi, mineral ve vitaminleri kazanmasını hedefler. Cildin derinlemesine temizliğini yaparak toksinlerden arınmasını sağlar. Bu sayede cildin dayanıklılığı artar, ışıltılı ve esnek bir cilt yapısına sahip olmanıza yardımcı olur. Bu etkileri yaparken ciltteki güneş lekeleri, ince çizgiler ve yağlanma gibi olumsuzlukları ortadan kaldırmaya yönelik etki yapar. Ayrıca cilt gözeneklerinin açılmasını sağlayarak, siyah nokta tedavisine yardımcı olur. Akne oluşumuna zemin hazırlayan cilt sorununu ortadan kaldırır. Cilt güzelliğinin sağlanmasına çevresel faktörler olumsuz etki yapabilir. Hollywood Cilt Bakımı bu faktörlerin yaptığı etkileri ortadan kaldırmaya yönelik cilt bakımını yapar.

Hollywood Cilt Bakımı acısız ve iğnesiz cilt güzelliğini sağlamada ve cildin ihtiyacı olan bakımları tek aşamada yapmaya yardımcı olur. Ciltte tek aşamada gözle görünen bir değişim sağlar. Ciltteki farklı sorunlara tek işlem yapılarak çözüm bulunur. Ciltte tak aşamada yapılan işlem sonrasında makyaj yapmaya bile ihtiyaç duyulmaz.

Hollywood Cilt Bakımı her cilt tipi için uygun olan, cildin ihtiyaçlarını karşılayabilen anti aging bakım uygulamasıdır. İğne enjeksiyonuna gerek kalmadan vakumlama ile uygulama gerçekleştirilir. Bakım sırasında kişi ağrı, acı hissetmez. Hissettiği sadece yüzde makyaj fırçasının dolaşması gibi bir histir. Vakumlama cildin durumuna göre 25-30 dakika sürer. Uygulama sırasında cildin alt katmanlarına kadar inilerek bakım yapılır.

Hollywood Cilt Bakımı Cildin Tüm İhtiyaçlarını Karşılar

Hollywood Cilt Bakımı cilt yenileme uygulamasında vortax teknolojisi yardımıyla cildin ölü hücrelerden, yağdan, siya noktalardan arınmasını sağlar ve mikro düzeyde cildi soyulmasını sağlar. Cilt çeşitli solüsyonlarla beslenir ve korunur. Böylece cilt daha genç görünür ve ışıltılı görünüm kazanır. Vakumlama sistemiyle anti aging, renk açıcı serumlar cildin alt katmanlarına verilir. Bu sayede total cilt bakımı, siyah nokta bakımı, tıkalı ve genişleyen gözenek bakımı, sivilce ve leke bakımı yapılır. Ayrıca cilt nemlendirilir, kırışıklıklar ve ince çizgiler üzerine uygulama yapılır, cildin sebum dengesi sağlanır. Cilt elastikiyet kazanır, cilt tonu düzensizliği giderilerek, cildin canlanması sağlanır. Tek seans sayesinde ciltte gözle görünür bir değişim elde edilir.

Hollywood Cilt Bakımı Kimlere Uygulanır?

Hollywood Cilt Bakımı kadın ve erkek herkese her yaşta uygulanabilir. Ciltte ilk seansta gözle görünür bir değişim elde edilir. Cilt bebek cildi gibi pürüzsüz bir hale gelir. Hassas ciltler dâhil olmak üzere her cilt tipinde bu uygulama yapılabilir. Ayrıca her mevsim uygulanabilen bir cilt yenileme işlemidir. Ciltte bakım amaçlı uygulandığında 4-6 seans halinde birer haftalık aralıklarla uygulanabilir. Ciltteki etkilerin korunması için uygulamanın ayda bir defa tekrarlanması önerilir. Cilt bakımı için uygulandığında ayda bir tekrarlanması cildin derinlemesine temizlenmesini sağlayacaktır.

Hollywood Cilt Bakımı Sonrası Bakım

Hollywood Cilt Bakımı sonrasında uygulanması gereken özel bir bakım bulunmamaktadır. Ancak kişilerin cildini bir gün süreyle yıkamaması gerekir. Cilde aynı sürede krem, losyon gibi herhangi bir şey de sürülmemelidir. Uygulama yapıldıktan sonra kişinin sosyal yaşamına, işine dönmesinde sakınca olmaz. Cilt uygulama sonrasında daha canlı bir görünüme kavuşacağı için kişiler makyaj yapma ihtiyacı bile duymazlar.

Hollywood Cilt Bakımı Her Cilt Tipine Uygundur

Ciltteki farklı sorunlar için Hollywood Cilt Bakımı uygulaması yapılabilir. Tek işlem yapılarak her cilt tipinde aynı olumlu sonuç alınabilir. Oldukça güvenli, konforlu bir yöntemdir. Uygulama sırasında acı hissedilmez. Hassas ciltlerde bile iz, tahriş etkisi yapmaz. Cilt bakımını gerektiği gibi yapmaya yardımcı olur.

Hollywood Cilt Bakımı Nasıl Etki Eder?

Hollywood Cilt Bakımı cildin genç ve güzel görünmesini, aydınlık ve pürüzsüz olmasını sağlayan bir uygulamadır. Tek seansta cilt temizlemeyi, cilt soyma, nemlendirme, akne bakımı, antioksidan etki gibi işlemleri bir arada sunar. Uygulamada bu işlemlerin hepsi kombine şekilde yapılır.

Cilt temizleme sırasında vakum sistemiyle cildin derinlemesine temizliği yapılır.

Vakumlama ve sıvı yardımıyla ciltte peeling işlemi sırasında normal prosedürler uygulanır. Ciltteki akne, leke, gözenek gibi sorunlar tahrişe neden olmadan cildin üst tabakasında yapılan mikrodermabrazyon ile sağlanır.

Hollywood Cilt Bakımı sırasında yapılan serum uygulamasında ciltteki leke, sivilce, ince kırışıklık gibi sorunlara uygun serum içerikleri kullanılır. İnce kırışıklıkların olduğu kuru ciltlerde hyalüronik asit içeriğine sahip olan serum, yağlı, gözenekli ve siyah noktaların olduğu ciltlerde ise dengeleyici serum kullanılır.

Nemlendirme aşamasında ise özel spiral dizaynıyla cildi nemlendiren solüsyonlar, peptidler, hyalüronik asit ve antioksidanlar cilde verilir.

Led terapi aşamasında da ciltteki sivilcelere mavi ışık uygulanarak akneye neden olan bakteriler yok edilir ve porlar temizlenir. Kırmızı ışık ise ince kırışıkların tedavisinde kullanılır. Tedavide ciltteki elastin kalojen lifler uyarılır ve cildin sıkılaşması sağlanır.

Paylaş: